ANALYTIK BILLINGU 45-50 000 CZK

ID inzerátu:2396846

Místo pracoviště:Hlavní město Praha

Obory:Administrativa, Audit, daně, účetnictví, IT správa systému, hardware

Typ pracovního vztahu:HPP

Nabízená výše platu:neuvedeno

Datum nástupu:kdykoli

Počítačové znalosti:neuvedeno

Popis společnosti

Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Společnost vytváří a poskytuje služby, které umožňují jejím klientům dosáhnout úspěchu v měnícím se světě práce.
Společnost s ročním obratem 22 miliard USD vytváří a poskytuje služby pokrývající celý zaměstnanecký a obchodní cyklus, kam patří poskytování zaměstnanců na dobu neurčitou i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing a poradenské služby.

Popis pozice

- Obsluha firemních billingových systémů, práce s interními systémy v rámci správy zákazníků, služeb a smluv. Aktivní znalost provázání jednotlivých dat napříč těmito systémy.

- Spravování a údržba svěřených billingových dat v jednotlivých billingových systémech především pro hlasové služby (prefixy, mobilní a fixní portace, produkty, analytické účty, profitcentra, materiály, číselné sady operátorů, kurzy, slevové algoritmy, cenová období, atd.)- Práce s interními systémy v rámci správy zákazníků, služeb a smluv.- Spolupracovat s dodavatelem billingového systému při zásadních koncepčních změnách nebo odstraňování vážných závad s cílem zefektivňovat provoz billingového systému a rychle reagovat na změny týkající se systému vyúčtování.- Spolupracovat s dodavatelem billingového systému při zásadních koncepčních změnách nebo odstraňování vážných závad s cílem zefektivňovat provoz billingového systému a rychle reagovat na změny týkající se systému vyúčtování.- Spolupracovat se zaměstnanci Útvaru IT na implementaci, testování a vývoji těchto systémů.- Provádět kontroly správnosti oceňování CDR zákaznických i mezi-operátorských záznamů a neoceněných CDR záznamů, nalézt příčiny a zajistit zaúčtování v billingovém systému.- Provádět kontroly správnosti profilů služeb zadávaných produktovým managementem, příp. samostatně provádět zadávání a opravy profilů. Zakládat nové hlasové ceníky pro zákaznické a operátorské odúčtování.- Zajišťovat exporty daňových dokladů. Provádět rozlišení způsobu odeslání jednotlivých dokladů (elektronické faktury, generování pouze PDF na web).- Aktivní komunikace s Obchodním úsekem při přípravě, kontrole podkladů pro fakturaci služeb zákazníkům, příp. zajištění jejich úpravy dle individuálních požadavků zákazníka.

Požadujeme

 • SŠ vzdělání technického, případně účetního směru- Pracovní zkušenosti v oddělení billingu / správa systémů - Znalost účtování hlasového provozu výhodou- Výhodou znalost účetních systémů a daní

Nabízíme

 • Zajímavou a pestrou práci na hlavní pracovní poměr
  - Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů. Zkrátka přispějeme Vám na sport, kulturu, relaxaci i zdraví
  - Stravenky v hodnotě 115 Kč na každý den
  - Odpočinek a zdraví je základ. Proto dostanete 5 týdnů dovolené a k tomu 4 dny zdravotního volna
  - A samozřejmě dostanete také notebook, mobil a všechno, co potřebujete k práci
  - Kdy můžete nastoupit? Domluvíme se, aby Vám to vyhovovalo
  - Pohodlné parkování přímo v areálu
  - Práci na dobu neurčitou

Zaměstnavatel

Kontaktní osoba:Iva Zavadilová

Telefon:730 162 002

Adresa:Na Florenci 2116/15, Praha 1, Praha 1, 11000

Odpovědět na tuto pozici
Sdílet: Linkuj si!Jaggni to!MediablogTopOdkazyPřidej odkaz na Bookmarky.czTopClankypošli na vybrali.sme.skDel.icio.uspošli na digg.comSdílej na Facebooku!Sdílej na Twitteru!Sdílej na Technorati!Sdílej na LinkedIn!Sdílej na Google!
 

Aktuální inzeráty

MISTR VÝROBY

dnes | Chomutov

Šička - opravy oděvů

dnes | Kralupy nad ...

Mzdová účetní, Pra...

dnes | Hlavní město...

Mistr do oddělení ...

dnes | Hlavní město...

Referent zákaznick...

dnes | Hlavní město...

Elektromontér NN, ...

dnes | Hlavní město...

Test Engineer - Mo...

dnes | Mladá Boleslav

Junior Test Engineer

dnes | Mladá Boleslav

System Engineer - ...

dnes | Prague

IT Analytik - junior

dnes | Praha

Linux Administrátor

dnes | Praha

Tester/Quality Eng...

dnes | Praha

Programátor C++ / ...

dnes | Praha

Senior C# Programá...

dnes | Praha

Všechny inzeráty