Junior Account manager - realitní segment

ID inzerátu:2404776

Místo pracoviště:Praha, kraj: Hlavní město Praha

Obory:Marketing, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace

Typ pracovního vztahu:HPP

Nabízená výše platu:neuvedeno

Datum nástupu:kdykoli

Počítačové znalosti:neuvedeno

Popis společnosti

Společnost HyperMedia, a.s. byla založena v roce 2003, jejím prvním projektem byl portál HyperInzerce.cz – v současné době největší český inzertní portál. Hlavními činnostmi společnosti jsou internetový marketing, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů.

Dnes patří skupina HyperMedia k nejvýraznějším hráčům v této oblasti na českém trhu a z hlediska návštěvnosti patří do TOP desítky. Vlastní a zastupuje desítky portálů, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu. Mají miliony návštěv měsíčně a přes 2 miliony registrovaných uživatelů, jejichž počet neustále roste.

Popis pozice

Je tu jedinečná příležitost, kdy rozšiřujeme obchodní tým, který je zaměřený na realitní segment. Budeš mít několik es v rukávě a to třeba portál HyperReality.cz, který je ve spolupráci s HyperInzerce.cz dvojkou na trhu, HyperBydleni.cz, Realit, Drevostavitel.cz a mnoho dalších. Nenabízíme ti další práci v call centru, ale způsob marketingové komunikace B2B, kde je dostatek prostoru pro budování obchodních vztahů a navazovaní kontaktů. Hledáme lidi, kteří vidí smysl ve win-win přístupu a chtějí s klienty budovat dlouhodobou spolupráci založenou na oboustranné spokojenosti.Prodej reklamních prostorů přináší klientovi zviditelnění a vše se dá poznat na statistikách a reportech. Své výsledky okamžitě vidíš a můžeš je ovlivnit. Chceš pracovat na své seberealizaci, zlepšovat svůj výkon a neustále vymýšlet něco nového. Jsi zodpovědný a víš, že na úspěchu musíš pracovat.Naše firemní kultura je nastavena v přátelském spíše neformálním duchu, ale určitý řád a pravidla jsou potřeba dodržovat. Rádi se lidem věnujeme, protože našim cílem je mít talenty a udržet si je.Pokud hledáš práci, kde se rozhodně nebudeš nudit, tak je to to pravé pro tebe :)Co u nás budeš dělat?Prodej internetové reklamy formou telefonického oslovení (práce z pohodlí kanceláře) – bannery, exporty, aktivní akvizice nových klientů a péče o stávající klienty z oblasti realit.

Součástí tvé práce bude také komunikace s realitními kancelářemi a developery.

Po celý čas se o klienta budeš starat a pečovat, sledovat úspěšnost kampaně a také ji vyhodnocovat, tak, aby byl klient maximálně spokojený.

Je pro nás velmi důležité, abys udržoval pravidelný kontakt s klientem a stal se pro něj tím nejlepším obchodním partnerem na trhu, ke kterému se vždy s důvěrou vrátí.

Důležité bude také sledování konkurenčních portálů.

Požadujeme

 • Co je třeba umět a znát?

  Zkušenosti s obchodem a prodejem - realitní segment je velká výhoda.
  Určitě obchodní talent, protože business je velká dřina.
  Důležitý je pro nás také zápal a chtění se něco nového naučit.
  Je super, když budeš komunikativní, přátelský, budeš umět si stát za svým názorem a práce tě bude bavit a naplňovat.
  Pokud budeš mít praxi z oblasti realit, tak budou pro tebe začátky o dost jednodušší.
  Na kandidátech velice oceňujeme loajalitu - chceme najít kolegu, který se u nás bude dlouhodobě rozvíjet a bude rád chodit do práce.
  Hledáme lidi, které business baví. Nehledáme lidi, kteří si jen odsedí 8 hodin v práci a půlku pracovní doby z toho prochatují se svými kamarády.

Nabízíme

 • Co ti nabízíme? Ocenění nejen penězi.

  Práci na hlavní pracovní poměr.
  Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra.
  Obchod z pohodlí kanceláře – s klienty komunikujete telefonicky a emailem.
  Fixní plat a velice zajímavý nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také přístup k práci.
  Velmi dobré nástupní podmínky, které vám dodají potřebnou jistotu a podporu v začátcích, během prvních 3 měsíců máš i garanci mzdy. Ti nejlepší si u nás vydělají 50tis. a opravdové hvězdy i více.
  Stejně tak i psychickou podporu zejména během prvních měsíců – nebudeme hned na začátku „drtit“ kvůli obchodním výsledkům, víme, že to chce nejen čas, ale také pomoc od kolegů. Bude se na tebe těšit hlavně Martin, který je v realitách jako ryba ve vodě.
  Možnost kariérního růstu – rozhodně vás nebudeme omezovat.
  Práci ve firmě, která je tak akorát veliká – poskytuje jistotu silného hráče na trhu, ale zároveň pružnost a možnost rychlé domluvy.
  Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok – pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
  Sick days.
  Příspěvek na Multisport kartu.
  Relax zónu a letní terasu.
  Kávu a pitný režim zdarma.
  Firemní akce a týmové soutěže, které jsou pro obchodníky velkou motivací a zábavou.

Zaměstnavatel

Kontaktní osoba:Barbora Ortová

Telefon:234 776 113

Adresa:Doudlebská 1699/5, Praha 4, 140 00

Odpovědět na tuto pozici
Sdílet: Linkuj si!Jaggni to!MediablogTopOdkazyPřidej odkaz na Bookmarky.czTopClankypošli na vybrali.sme.skDel.icio.uspošli na digg.comSdílej na Facebooku!Sdílej na Twitteru!Sdílej na Technorati!Sdílej na LinkedIn!Sdílej na Google!
 

Aktuální inzeráty

MISTR VÝROBY

dnes | Chomutov

Šička - opravy oděvů

dnes | Kralupy nad ...

Mzdová účetní, Pra...

dnes | Hlavní město...

Mistr do oddělení ...

dnes | Hlavní město...

Referent zákaznick...

dnes | Hlavní město...

Elektromontér NN, ...

dnes | Hlavní město...

Test Engineer - Mo...

dnes | Mladá Boleslav

Junior Test Engineer

dnes | Mladá Boleslav

System Engineer - ...

dnes | Prague

IT Analytik - junior

dnes | Praha

Linux Administrátor

dnes | Praha

Tester/Quality Eng...

dnes | Praha

Programátor C++ / ...

dnes | Praha

Senior C# Programá...

dnes | Praha

Všechny inzeráty