Operátor výroby/logistiky Unhošť

ID inzerátu:2406977

Místo pracoviště:Unhošť, kraj: Středočeský kraj

Obory:Průmysl a výroba

Typ pracovního vztahu:HPP

Nabízená výše platu:neuvedeno

Datum nástupu:kdykoli

Počítačové znalosti:neuvedeno

Popis společnosti

Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Společnost vytváří a poskytuje služby, které umožňují jejím klientům dosáhnout úspěchu v měnícím se světě práce.
Společnost s ročním obratem 22 miliard USD vytváří a poskytuje služby pokrývající celý zaměstnanecký a obchodní cyklus, kam patří poskytování zaměstnanců na dobu neurčitou i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing a poradenské služby.

Popis pozice

Budete vyrábět tepelné výměníky (chladiče) podle pracovního postupu, povedete si evidenci výsledků výroby (počet vyrobených, opravených kusů).

Nebo budete mít na starosti přípravu materiálu a dílů pro výrobu, zásobování výrobní linky, příjem na sklad či expedici hotových výrobků a také měsíční spolupráci na inventurách.

Když Vás k Vaší práci napadne nějaký zlepšovák, který pomůže Vám i Vašim kolegům, odměníme Vás za něj – poslední tým za svůj návrh dostal 20 000 Kč!

Požadujeme

 • Hledáme pečlivé, zodpovědné a spolehlivé lidi do třísměnného provozu, podmínkou je plnoletost a ukončené základní vzdělání. Výhodou je praxe ve výrobě nebo logistice a zkušenosti s obsluhou VZV a ručního paletového vozíku – potřebné školení Vám ale zajistíme i bez praxe.
  Pokud máte praxi z výroby, stačí Vám ZŠ nebo vyučení. Při ukončené SŠ Vás přijmeme i bez výrobních zkušeností.
  Nastoupit můžete klidně hned.

Nabízíme

 • Nástupní zaručenou mzdu 20 000 Kč/měs., po ZD 20 500 Kč/měs. + příplatky a velmi zajímavé bonusy. Přesčasové hodiny automaticky proplácíme navíc. Při 100% docházce mzda 24 666 Kč/měs. již během zkušebky + příplatky. Samozřejmostí je možnost kariérního i finančního růstu – základní mzda se přehodnocuje každý rok (aktuálně základ až 28 000 Kč dle zkušeností).
  Ke mzdě navíc příspěvek na penzijní připojištění až 4 000 Kč měsíčně.
  Na pracoviště Vás dovezeme z Kladna a okolí (Švermov, Kladno, Velká Dobrá, Braškov – Valdek, Kyšice) a svozový autobus také navazuje na veřejné spoje – ze Stochova, Libušína, ... Oběd si dáte za 10 Kč (polévka, hlavní chod + něco na zub) a každý měsíc dostanete stravenky.
  Nemocí se bát nemusíte, protože vedle dovolené můžete využít také dalších 5 dní volna jako sick days.
  Na pracovišti si zdarma dáte kávu nebo čaj. Při životních jubileích (narozeniny, dítě, svatba a další) dáváme dárky. Zajišťujeme také zajímavá profesní školení a firemní akce (letní i vánoční večírky, ...). Pokud zůstáváte přesčas, můžeme Vám dopravu domů zajistit třeba i taxíkem.
  Umíme ocenit také nové nápady, a tak Vás za efektivní zlepšovací návrhy odměníme (pro představu – poslední tým dostal za svůj návrh 20 000 Kč).
  A pokud nám doporučíte nového zaměstnance, čeká Vás odměna za doporučení až 15 000 Kč za každého, koho nám doporučíte!
  Neváhejte a pošlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo pište na e-mail jana.kaninska@manpower.cz!

Zaměstnavatel

Kontaktní osoba:Jana Káninská

Telefon:734 526 088

Adresa:Sokolovská 38, Praha, Praha, 18600

Odpovědět na tuto pozici
Sdílet: Linkuj si!Jaggni to!MediablogTopOdkazyPřidej odkaz na Bookmarky.czTopClankypošli na vybrali.sme.skDel.icio.uspošli na digg.comSdílej na Facebooku!Sdílej na Twitteru!Sdílej na Technorati!Sdílej na LinkedIn!Sdílej na Google!
 

Aktuální inzeráty

Hledá se šikovný K...

dnes | Kladno

Material planner/l...

dnes | Plzeňský kraj

Údržbář - ihned

dnes | Olomouc

ÚČETNÍ - bez znalo...

dnes | Hradec Králové

Jednička v oblasti...

dnes | Hlavní město...

Výroba stavebních ...

dnes | Plzeňský kraj

Finanční specialis...

dnes | Ostrava

Údržba strojů se s...

dnes | Plzeň

IT Specialista - L...

dnes | Hlavní město...

BRUSIČ

dnes | Otrokovice

Obrábění na CNC ka...

dnes | Plzeňský kraj

Zpracování papíru ...

dnes | Plzeňský kraj

Hledá se šikovný K...

dnes | Rakovník

Všechny inzeráty