C# .NET developer pro řídící systém

ID inzerátu:2475690

Místo pracoviště:Moravskoslezský kraj

Obory:IT vývoj aplikací a software

Typ pracovního vztahu:HPP

Nabízená výše platu:neuvedeno

Datum nástupu:kdykoli

Počítačové znalosti:neuvedeno

Popis společnosti

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích. Již 15 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.
Každý rok najdeme práci více než 3 345 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 800 ověřených pracovních pozic.

Jakými firemními hodnotami se řídíme? Zhlédněte video: https://youtu.be/QxnQd9VkLGo

Popis pozice

* vývoj řídícího systému SCADAVantage pro petrochemický průmysl v C# .NET a WPF
* vývoj UI a implementace business logiky
* spolupráce s teamem v Kanadě
* projekty jsou zaměřené na bezpečnost v ropném a chemickém průmyslu a zároveň snižují náklady a dopady na životní prostředí

*SW projekty se kterými se u nás můžeš potkat:

*SW produkty pro námořní lodě
*SW produkty pro kontejnerová překladiště v přístavech nebo na železnicích
*SW produkty pro řízení bezpečnosti na ropných plošinách
*Sběr dat z průmyslových provozů a jejich následná analýza a zpracování
*Paralelně během roku pracujeme na cca 100 různých projektech, takže pokud tě nic z toho nezaujalo, není třeba zoufat, protože toho máme v backlogu ještě mnohem víc. Rozložení našich projektů je cca 45% webové projekty (.NET Core 3+, Angular, React, Vue), 45% desktop projekty (primárně WPF), zbytek je vývoj mobilních aplikací (PWA / Xamarin), ML, reporting, apod. Všude je jako hlavní BE programovací jazyk C#. Samozřejmostí je využití moderních CI/CD praktik pro deployment – typicky do prostředí MS Azure. Kdekoliv se to hodí, použijeme kontejnerizovaná docker řešení.

Požadujeme

  • * Máš zkušenosti s vývojem v jazyce C#/.NET a WPF * Hovoříš anglicky na komunikační úrovni (pracujeme v mezinárodním týmu) * Zajímají tě aktuální technologie používané ve vývoji * Máš rád práci v týmu, ale nemáš problém ani se samostatným vývojem Výhodou je: * Znalost Design patterns * Zkušenost s WebAPI * Zkušenosti s UI/Unit testing

Nabízíme

  • * Roční finanční bonus * Pružná pracovní doba * Možnost práce z domu (Home Office) * Stravenky * 5 týdnů dovolené * Možnost dalšího kariérního rozvoje (rozvoj v rámci poboček po celém světě) * Kancelář v centru Ostravy (vlak, autobus, tramvaj v blízkosti) * Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu * Jazykové kurzy – skupinové i individuální * Notebook a mobilní telefon * Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování) * Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura) * Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další) * Zvýhodněné volání i pro soukromé účely * Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity * Příspěvek na penzijní připojištění * Slevy u našich partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Zaměstnavatel

Kontaktní osoba:Eduard Soukup

Telefon:739 428 372

Adresa:Orlí 36, Brno, 602 00

Odpovědět na tuto pozici

Položky označené * je nutné vyplnit.

Jméno *

Příjmení *

E-mail *

Telefon

Zpráva *

Přiložit CV

(formáty DOC, XLS, PDF)

Sdílet: Linkuj si!Jaggni to!MediablogTopOdkazyPřidej odkaz na Bookmarky.czTopClankypošli na vybrali.sme.skDel.icio.uspošli na digg.comSdílej na Facebooku!Sdílej na Twitteru!Sdílej na Technorati!Sdílej na LinkedIn!Sdílej na Google!
 

Aktuální inzeráty

Konzultant ERP sys...

dnes | Praha 8

Konzultant ERP sys...

dnes | Praha 8

dnes | Praha

Svářeč CO2 – výraz...

dnes | Dobříš

Samostatná účetní ...

dnes | Ostrava

Senior Recruitment...

dnes | Praha

Společnost LEGO hl...

dnes | Kladno

Specialista IT Tec...

dnes | Praha

Společnosti LEGO V...

dnes | Kladno

Obsluha ohraňovací...

dnes | Nýřany

Operátor výroby na...

dnes | Ostrava

Junior Payroll Spe...

dnes | Praha

PAYROLL SPECIALIST...

dnes | Praha

Všechny inzeráty